VOUCHERY SLEVADNE.CZ A SLEVOMAT.CZ

DODRŽUJTE REZERVACE V DOPORUČENÉM PŘEDSTIHU A V DOBĚ PLATNOSTI VOUCHERU,   V MĚSÍCI UKONČENÍ PLATNOSTI NEBÝVÁ DOSTATEK ATRAKTIVNÍCH TERMÍNŮ.  

V PŘÍPADĚ VÁŽNÝCH DŮVODŮ, ZAŠLETE ŽÁDOST O INTERNÍ PRODLOUŽENÍ S KÓDEM VOUCHERU MAILEM NEBO CESTOU WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA TĚCHTO STRÁNKÁCH.

 PRODLOUŽENÍ VOUCHERU NENÍ NAŠÍ POVINNOSTÍ, VOUCHER PRODLUŽUJEME NA ZÁKLADĚ INDIVIDUÁLNÍ DOMLUVY A NAŠICH AKTUÁLNÍCH MOŽNOSTÍ. NOVÁ INTERNÍ PLATNOST JE POTVRZENA ZASLÁNÍM NAŠEHO POTVRZENÍ INTERNÍHO PRODLOUŽENÍ S NOVOU INTERNÍ PLATNOSTÍ. REZERVUJTE NEJMÉNĚ S ČTYŘTÝDENNÍM PŘEDSTIHEM.  TATO PLATNOST JE FINÁLNÍ A NELZE JI ZNOVU PRODLUŽOVAT. OD ZÁŘÍ 2022 NEPOTVRZUJEME INTERNÍ PRODLOUŽENÍ NA PRIVÁTNÍ WELLNESS Z DŮVODU NAVÝŠENÍ CEN ENERGIÍ. NOVÁ REZERVACE SE PROVÁDÍ VÝHRADNĚ V KORESPONDENCI, VE KTERÉ BYLO INTERNÍ PRODLOUŽENÍ POTVRZENO.

                                                                                                                                           DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


SESTAVTE SI VOUCHER 

NA ZÁKLADĚ VAŠEHO VÝBĚRU PROCEDUR VYSTAVÍME DÁRKOVÝ VOUCHER S PLATNOSTÍ 12 MĚSÍCŮ. VYBERETE SI TEXT, KTERÝ DO VOUCHERU VLOŽÍME. ZAŠLEME PLATEBNÍ ÚDAJE. PO ÚHRADĚ NA NÁŠ ÚČET ZAŠLEME MAILEM VOUCHER K VYTIŠTĚNÍ.

REZERVACE NA ZÁKLADĚ  ZAKOUPENÉHO VOUCHERU

REZERVACI PROVEĎTE MAILEM - UVEĎTE KÓD VOUCHERU (NEBO ČÍSLO A HESLO),VÁMI PREFEROVANÉ TERMÍNY, PŘÍPADNĚ, KDY MÁTE/NEMÁTE ČAS, VOLNÉ TERMÍNY NABÍDNEME, VY SI VYBERETE, MI ZAŠLEME ZÁVAZNOU REZERVACI, TU PO DŮKLADNÉM PROČTENÍ POTVRDÍTE KRÁTKOU ZPRÁVOU, TÍM JE REZRVACE VYTVOŘENA.