CERAGEM

Jde sice o přístroj, ale kdo zkusil, dá nám zapravdu, že opravdu "umí".Na výběr je 10 přednastavených plně automatických programů v délce 37 min a jeden program v délce 17 min. Každý z programů je speciálně navržen tak, aby působil např. na relaxaci, stabilizaci, podporu krevního i lymfatického toku, dále příznivě ovlivňuje koncentraci, imunitu, tělesné funkce, lidské smysly. Přispívá ke zlepšení psychiky, spánku a tělesné vyváženosti,  metabolismu. Další možností jei manuálnívedeníí masáže naším pracovníkem, který s ohledem na cílení regeneračního programu indikuje proceduru směrem ke správné oblasti páteče a k určitým obratlům.. Hned při první masáži dochází k pocitům překvapivého a úplného uvolnění, relaxace a vitalizace, s ohledem na volbu programu je třeba zmínit i zklidnění, uvolnění, navození pocitu vyrovnání a vydatného relaxu. CERAGEM nabízí programy k energetizaci, vitalizaci, harmonizaci, rovněž ke zklidnění a absolutnímu relaxu. 

Jadeitové kameny a infra paprsky postupně zregenerují tělo, prokrví , oživí lymfu, jemně osioví dráhy orgánů přesným  moxováním a akupresurou, prokrví, protáhne svalstvo ,uleví tělu i duši, prokrví a zharmonizuje problematická nervová zakončení, uvolní vazy, prokrví pokožku od hlavy po paty, zharmonizuje tělo i duši. Je už po tisíciletí známo, že masáž prokazuje člověkuúlevu, uvolnění, radost, a osvobození. To vše se však neděje jen  v masírovaných místech, ale moc ,síla a klid z masáže se přenáší na další části těla, na nervová zaknčení, na tělesné orgány i na psychiku, Tento vliv je znám po tisíce let, uznáván a využívá nejen ve zdravotnictví, ale také ve wellness a lázeňství...Do dnešní doby není není zcela do detailů rozklíčován princip, na základě kterého dochází mnohdy k tak překvapivým výsledkům u maasírovaných osob. 

LehátkoCDERAGEM je ergonomicky konstruováno tak, aby přinášelo maximální komfort při masáži. Vnitřní projektor se za pomoci moderního hydraulického zařízení pohybuje v  anatomicky  správném tvaru a kopíruje dvojité prohnutí páteře.

Celou plochu lehátka je možno vyhřívat na teplotu v rozmezí 30-65°C za pomocí epoxid-karbonových desek a infračerveného tepla ve vlnové délce, která příznivě působí na lidské tělo. V případě potřeby je možné nabídnout rozdílné teploty v jednotlivých sekcích i v přídavném modulu, který aplikuejem na přední část těla včetně obličeje 

Výhodou lehátka Ceragem CGM MB-1101 je jeho tichý provoz, nenáročný NA SPOTŘEBU ENERGIÍ, JEHO elegantní A FUNKČNÍ design. pOMOCÍ DÁLKVÉHO OVLADAČE lze  nastavitrogram, teplota a intenzita masáže. Elegantní vzhled umocňuje použitá černá kůže,  Lehátko je konstruováno s důrazem na tichý provoz.

5 bodů inovace

1. Skenování páteře & APSM (pokročilý systém pohyblivých masážních jednotek)

Revoluční technologie umožňuje skenování a měření délky páteře. Díky tomu se masáž přizpůsobí každému uživateli na míru.

2. Nastavitelný stupeň intenzity tlaku

Intenzitu tlaku masáže lze nastavit v rozmezí od 1. do 6. stupně před spuštěním masáže nebo i během samotné masáže.

3. Velký výběr masážních programů

Lehátko Ceragem V3 nabízí 12 masážních programů. 9 plně automatických programů v délce 36 minut a30 sekund, 1 automatický program v délce 18 min., dále manuálníprogram za odborné asistence, arovněž  poloautomatický program.

4. Ceragem hudební terapie

Chvilky relaxace je možné doplnit hudební terapií. Lehátko má zabudované reproduktory a díky 4 GB SD paměťové kartě je možné poslouchat 10 relaxačních melodií. Je však možné nahrát i další vlastní melodie ve formátu MP3.