CERAGEM

Jde sice o přístroj, ale kdo zkusil, potvrdí, že opravdu "umí". Na výběr je 11 přednastavených a plně automatických programů v délce 37 min a jeden program v délce 17 min pro děti či celoživotně spíš éterické bytosti. Každý z programů je speciálně navržen tak, aby působil např. na relaxaci, stabilizaci, podporu krevního i lymfatického toku, dále příznivě ovlivňuje koncentraci, imunitu, tělesné funkce, lidské smysly. Přispívá ke zlepšení psychiky, spánku a tělesné vyváženosti,  metabolismu. Další možností je i manuální vedeníí masáže vyškolenou osobou, která s ohledem na cílení regeneračního programu indikuje proceduru směrem ke správné oblasti páteče a k určitým obratlům.. Hned při první masáži dochází k pocitům překvapivého a úplného uvolnění, relaxace a vitalizace, s ohledem na volbu programu je třeba zmínit i zklidnění, uvolnění, navození pocitu vyrovnání a vydatného relaxu. CERAGEM nabízí programy k energetizaci, vitalizaci, harmonizaci, rovněž ke zklidnění a absolutnímu relaxu. 

Jadeitové kameny a infra paprsky postupně zregenerují tělo, prokrví, oživí lymfu, jemně osloví dráhy orgánů přesným  moxováním a akupresurou, prokrví, protáhne svalstvo ,uleví tělu i duši, prokrví a zharmonizuje problematická nervová zakončení, uvolní vazy, prokrví pokožku od hlavy po paty, zharmonizuje tělo i duši. Je už po tisíciletí známo, že masáž prokazuje člověkuúlevu, uvolnění, radost, a osvobození. To vše se však neděje jen  v masírovaných místech, ale mocná síla, uvolnění a klid z masáže se přenáší na další části těla, na nervová zakončení, na tělesné orgány i na psychiku, Tento vliv je znám po tisíce let, uznáván a využívá nejen ve zdravotnictví, ale také ve wellness a lázeňství...Do dnešní doby není není zcela do detailů rozklíčován princip, na základě kterého dochází mnohdy k tak překvapivým výsledkům u masírovaných osob. 

Lehátko CDERAGEM je ergonomicky konstruováno tak, aby přinášelo maximální komfort při masáži. Vnitřní projektor se za pomoci moderního hydraulického zařízení nejdříve naskenuje důležité body na těle včetně páteře, lopatek a pánve, naprogramuje správný přítlak a pohybuje se v  anatomicky  správném tvaru a kopíruje dvojité prohnutí páteře a správně stimuluje svalstvo.

Celou plochu lehátka je možno vyhřívat na teplotu v rozmezí 30-65°C za pomocí epoxid-karbonových desek a infračerveného tepla ve vlnové délce, která příznivě působí na lidské tělo. V případě potřeby je možné nabídnout rozdílné teploty v jednotlivých sekcích i v přídavném modulu, který aplikuejem na přední část těla včetně obličeje 

Výhodou lehátka Ceragem CGM MB-1101 je jeho tichý provoz, nenáročný NA SPOTŘEBU ENERGIÍ, JEHO elegantní A FUNKČNÍ design. Pomocí dálkového ovladače lze  nastavit program, teplotu a intenzitu masáže. Elegantní vzhled umocňuje použitá černá ekokůže,  Lehátko je konstruováno s důrazem na tichý provoz.

5 bodů inovace

1. Skenování páteře & APSM (pokročilý systém pohyblivých masážních jednotek)

Revoluční technologie umožňuje skenování a měření délky páteře. Díky tomu se masáž přizpůsobí každému uživateli na míru.

2. Nastavitelný stupeň intenzity tlaku

Intenzitu tlaku masáže lze nastavit v rozmezí od 1. do 6. stupně před spuštěním masáže nebo i během samotné masáže.

3. Velký výběr masážních programů

Lehátko Ceragem V3 nabízí 12 masážních programů. 9 plně automatických programů v délce 36 minut a 30 sekund, 1 automatický program v délce 18 min., dále manuální program za odborné asistence, a rovněž  poloautomatický program.

4. Ceragem hudební terapie

Chvilky relaxace je možné doplnit hudební terapií. Lehátko má zabudované reproduktory a díky 4 GB SD paměťové kartě je možné poslouchat 10 relaxačních melodií. Je však možné nahrát i další vlastní melodie ve formátu MP3.