CERAGEM V 4 MASTER - inteligentní masážní lehátko

Jde sice o přístroj, ale kdo zkusil, potvrdí, že  "umí". Na výběr je 11 přednastavených a plně automatických programů v délce 37 min a jeden program v délce 17 min pro děti či celoživotně spíš éterické bytosti. Na výběr je 9 intenzit masáže. K dispozici jsou ještě další programy, určené k cílené stimulaci určitých oblastí na základě manuální volby na displayi počítače. Každý z programů je speciálně navržen tak, aby působil např. na relaxaci, stabilizaci, podporu krevního i lymfatického toku, dále příznivě ovlivňuje koncentraci, imunitu, tělesné funkce, lidské smysly. Přispívá ke zlepšení psychiky, spánku a tělesné vyváženosti,  metabolismu. Další možností je i manuální vedení masáže vyškolenou osobou, která s ohledem na cílení regeneračního programu indikuje proceduru směrem ke správné oblasti páteře a k určitým obratlům.. Hned při první masáži dochází k pocitům překvapivého a úplného uvolnění, relaxace a vitalizace, s ohledem na volbu programu je třeba zmínit i zklidnění, uvolnění, navození pocitu vyrovnání a odpočinku. CERAGEM nabízí programy k energetizaci, vitalizaci, harmonizaci, rovněž ke zklidnění a absolutnímu relaxu. 

Jadeitové kameny a infra paprsky postupně zregenerují tělo, prokrví, oživí lymfu, jemně osloví dráhy orgánů přesným  moxováním a akupresurou, prokrví, protáhne svalstvo ,uleví tělu i duši, prokrví a zharmonizuje problematická nervová zakončení, uvolní vazy, prokrví pokožku od hlavy po paty, zharmonizuje tělo i duši. Je už po tisíciletí známo, že masáž prokazuje člověku úlevu, uvolnění, radost, a osvobození. To vše se však neděje jen  v masírovaných místech, ale mocná síla, uvolnění a klid z masáže se přenáší na další části těla, na nervová zakončení, na tělesné orgány i na psychiku, Tento vliv je znám po tisíce let, uznáván a využívá nejen ve zdravotnictví, ale také ve wellness a lázeňství...Do dnešní doby není není zcela do detailů rozklíčován princip, na základě kterého dochází mnohdy k tak překvapivým výsledkům u masírovaných osob. 

Lehátko CERAGEM je ergonomicky konstruováno tak, aby přinášelo maximální komfort při masáži. Vnitřní projektor se za pomoci moderního hydraulického zařízení nejdříve pečlivě naskenuje důležité body na těle včetně páteře, jednotlivých obratlů. lopatek, pánve, zhodnotí zakřivení páteře, hmotnost a tělesné proporce. Naprogramuje nejen správný přítlak , ale především individuální masáž v  anatomicky  správném tvaru, kdy masážní články kopírují specifické dvojité prohnutí páteře a správně stimulují svalstvo každého jednotlivce, ať již jde o tělo dítěte nebo o dvoumetrového muže.  Jadeitové či keramické články masážního systému spolehlivě fungují na téměř každá záda. 

Celou plochu lehátka lze vyhřívat na teplotu v rozmezí 30-65°C za pomocí epoxid-karbonových desek,  a infračerveného záření a  tepla ve specifické vlnové délce, příznivě působící na lidské tělo. V případě potřeby či zájmu je možné nabídnout rozdílné teploty v jednotlivých sekcích i v přídavném modulu, který aplikujeme na přední část těla včetně obličeje 

Výhodou lehátka Ceragem V4 Master je jeho tichý provoz, velmi dobrá účinnost pro široké spektrum zákazníků každého věku, konstituce a kondice. Pomocí dálkového ovladače lze  nastavit program, teplotu a intenzitu masáže. 

5 bodů inovace

1. Skenování páteře & APSM (pokročilý systém pohyblivých masážních jednotek)

Revoluční technologie umožňuje skenování a měření délky páteře. Díky tomu se masáž přizpůsobí každému uživateli na míru.

2. Nastavitelný stupeň intenzity tlaku

Intenzitu tlaku masáže lze nastavit v rozmezí od 1. do 6. stupně před spuštěním masáže nebo i během samotné masáže.

3. Velký výběr masážních programů

Lehátko Ceragem V3 nabízí 12 masážních programů. 9 plně automatických programů v délce 36 minut a 30 sekund, 1 automatický program v délce 18 min., dále manuální program za odborné asistence, a rovněž  poloautomatický program.

4. Ceragem hudební terapie

Chvilky relaxace je možné doplnit hudební terapií. Lehátko má zabudované reproduktory a díky 4 GB SD paměťové kartě je možné poslouchat 10 relaxačních melodií. Je však možné nahrát i další vlastní melodie ve formátu MP3.