Biolampa

Účinek polarizovaného světla je známý po tisíciletí. Ve starověkém Egyptě i v antických římských i řeckých dobách byly využíván blahodárný vliv světla a barev na člověka, na jeho zdraví, pro krásu a zlepšení nálady či potlačení úzkostí atd.. Denní světlo lze rozložit na světelné spektrum o jednotlivých vlnových délkách, laicky řečeno jde o jednotlivé barvy duhy. Každá barva má pro organizmus specifický význam a přínos. V našem studiu se využívá výhradně k regeneračním a relaxačním účelům, nicméně biolampa se velmi úspěšně využívá v lázeňských a léčebných zařízeních ke zlepšení zdravotního a psychického stavu, formou tzv. fototerapie

Norský vědec Niels Ryberg Finsen v roce 1903 obdržel za tento významný objev Nobelovu cenu a je považován za otce fototerapie jako medicínského oboru.  Tento obor významně rozvinul a posunul ve svém utajeném výzkumu ve Spojených Státech původem chorvatský vědec Nikola Tesla. Dnes se polarizoané světlo využívá nejen v medicíně, kosmickém výzkumu i průmyslu, ale i v běžném životě v rámci kosmetických, regeneračních, relaxačních a wellness procedur.

Ponechme ale stranou léčebný přínos tohoto skvělého fenoménu a věnujme se především samotné biolampě a jejímu přínosu v oblasti regenerace a wellness.

Neocenitelné jsou vlivy všech polarizovaných barev na celý lidský organizmus. Všimneme si především účinku infračerveného světla, které umocňuje tvorbu kolagenu i elastinu v těle, regeneruje klouby, chrupavky, svaly ,vazivové tkáně i pokožku samotnou.  Infra paprsky rovněž posilují detoxikační schopnost organizmu. 

UV neboli ultrafialové paprsky mají pozitivní vliv na pokožku a její stav. Kúra se aplikujje  v ranních až odpoledních hodinách má UV světlo. Biolampa stimuluje regenerační procesy v celém těle pomocí celého světelného spektra, při použití lokálním lze docílit významného zlepšení v problémové oblasti ať již  v kvalitě či funkce kůže, kostního nebo svalového aparátu. Biolampou lze osvíti i větší část tělesného povrchu nebo lze využít účinky naší skvělé SUNHOPE polarizační kabiny. 

K zlepšení celkovéh stavu těla i psychiky po námaze, namožení, při potřebě celkové tělesné i duševní regenerace velmi pomáhá žluté, oranžové, zelené i fialové světlo.

Pro regeneraci mozkových buněk volíme fialové a růžové světlo, které je možné doproučit  dětem i těhotným ženám.

Polarizované světlo se v oblasti wellness využívá pro celkovou a účinnou regeneraci těla i duše

Veškeré další  informace rádi podáme při osobní či písemné konzultaci zdarma.