Péče o pleť

Péče o pleť patří k regeneračním a vitalizačním procedurám. Masáže prospívají pleti, především v kombinaci s použitím vzácných pleťových olejů jako je arganový, opunciový, šípkový, meruňkový, makadamový, jojobový olej.


Masáž obličeje - podporuje pružnost pokožky, její prokrvení, okysličení.
Výživa pokožky - pokožky a její regeneraci přispívá  sérum kyseliny hyaluronové, retinolové sérum s konopným a arganovým olejem, šnečím gel v rámci obličejové masáže.
K regeneračnín procedurám v péči o pleť  náleží napaření - pročištění - prokrvení. Okysličení a hydratace - ideální výživa pro pleť 

Další roli při lokální regeneraci pleti zastává využití biolampy s polarizovaným světlem. Stejně tak lze dopoporučit kabinu SUNHOPE s možností využití polarizovaného světla. 

Velký význam pro skvělou kondici pleti má dostatečné zásobení organizmu vodou a kyslíkem. K vydatnému okysličení le přispět procedurou s využitím kyslíkového generátoru s obličejovou maskou ve spojení s pitnou kúrou a dostatkem pohybu, ideálně v kombinaci se zdravou výživou, psychickou pohodou a dostatkem spánku.