OTEVÍRACÍ DOBA WELLNESS & SPA  

                                                                                                                                                                                                           

                                                                                                                  

Prostory jsou vybaveny recepcí se zázemím pro návštěvníky, masérnou,  místností se zábalovou vanou HYDROSPA, polarizační SUNHOPE kabinou, biolampou. Další místnost se Suchou uhličitou koupelí, vibrační plošinou, Ceragem lehátkem, relaxačním lehátkem a křeslem. K  romantickému pobytu ve dvou slouží Privátní wellness s masážní vanou, infra saunou, vířivko, sprchovým koutem u a odpočivnou zónou. Při první návštěvě provedeme úvodní konzultaci, nabídneme vhodné procedury a masáže, s ohledem na případné kontraindikace a přání klienta. Respektujeme vždy doporučení  či stanovisko lékaře. Garantujeme profesionální a individuální přístup. Procedury většinou probíhají při relaxační hudbě, v tlumeném světle či v přítmí, při vhodné teplotě. Doprovodu hendikepované osoby rádi připravíme kávu nebo čaj. Vodící a asistenční psi jsou vítáni, Zveme vás mezi nás, jsme akreditovaní maséři, kteří své povolání mají rádi a celoživotně si doplňují vzdělání a profesní dovednosti.

     Po tisíciletí  lidé využívají masáže a lázeňské procedury ke zkvalitnění života. Masáže vedou ke zlepšení a udržení fyzické pohody, k nastolení vnitřního  klidu a k regeneraci, k uvolnění a vyladění svalového tonusu, k odstranění ztuhlosti, zlepšení hybnosti kloubů a pružnosti vazů, k odstranění bolestí ať již po námaze, při zkrácení či ochablosti svalů nebo při špatných stereotypech držení těla. Prokázány jsou pozitivní účinky na kvalitu kůže. Při správně provedené masáži se může projevit zlepšení určitých problémů, zdánlivě s masírovanou oblastí nesouvisejících, téměř každého z nás masáž odměňuje příznivým vlivem  na psychiku a tělesné funkce. Masáže mají  blahodárný účinek na osoby se sníženou pohyblivostí a dalším zdravotním omezením. V případě, že špatně snášíte doteky maséra, zkuste čínskou  Tuina masáž přes ručník či oblečení,  

    Své kontraindikace berte vážně, v případě, že je třeba brát ohled na váš zdravotní stav, většinou najdeme vhodnou alternativní proceduru. Trápí-li vás bolest neznámého původu, nevolnost, otok, zduření, závratě, teploty, deprese nebo vážnější chronické potíže, jste-li momentálně v rekonvalescenci po vážnějším onemocnění, je správné procedury konzultovat s lékařem. 

Masáže a procedury pro děti provádíme v přítomnosti rodičů nebo odpovědné dospělé osoby.  Mládež  16 - 17,9 let lze masírovat samostatně na základě předchozí domluvy či písemného souhlasu rodičů či odpovědné osoby.

     Na přání  vystavíme fakturu/ daňový doklad pro zaměstnavatele/ FKSP aj. Na předplacené služby vystavujeme dárkové či abonentní poukazy s platností 12 měsíců, není-li domluveno jinak. Dárkové poukazy jsou skvělým dárkem, ale i  vhodnou formou odměn a benefitů pro firmy a zaměstnance. Naši hosté mají po masáži /proceduře čas a prostor k potřebné relaxaci a doplnění tekutin. Ručníky, povlečení i jednorázová prostěradla, fén zahrnuje cena služby, župany jsou možné  požadovány vlastní nebo si je lze  objednat za poplatek.  Po studiu se během procedur setkávají zákazníci v hale, proto není možné zůstat pouze ve spodním prádle, vhodný je jak župan tak lehký domácí oděv. Přezutí  z hygienických důvodů vždy vlastní, v nouzi postačí i lehké ťapky nebo silné ponožkyVítáme osoby v doprovodu asistentů, vodících i asistenčních psů, nejlépe po předchozí dohodě. Nejsme zařízeni na hlídání malých dětí či jejich samostatný pobyt v čekárně během procedury rodiče,  akceptovat lze doprovod jedné osoby a pejska ke každé hendikepované osobě. V prostorách studia prosíme návštěvníky o dodržení klidu s ohledem na ostatní, rovněž o ztišení mobilních telefonů při příchodu. 

                                                           OTEVÍRACÍ DOBA - DLE OBJEDNÁVEK , V TOMTO MAXIMÁLNÍM ROZSAHU                                                                                 PONDĚLÍ AŽ NEDĚLE 9:00 - 21:00  MIMO STÁTNÍ SVÁTKY   | OBJEDNÁVETE SE S DOSTATEČNÝM PŘEDSTIHEM