WELLNESS & SPA     

                                                                                                                                                                    IVANA SUCHANKOVÁ  -  masérské, rekondiční a regenerační STUDIO O´WELL   

                                                                                                                     VITA STOIKA  - masérské, rekondiční a regenerační STUDIO STOIKA                                             

Studio O´WELL a studio Stoika disponuje recepcí, zázemím s WC pro návštěvníky studia, masérnou,  místností s vanou HYDROSPA,a SUNHOPE kabinou, biolampou, CO2, kyslíkovou kúrou a vibrační plošinou také místností pro regenerační procedury s CO2, Ceragem lehátkem, reaxačními stoly. K  romantickému pobytu ve dvou slouží privátní wellness s masážní vanou, infra saunou, vířivkou a odpočivnou zónou. Při první návštěvě provedeme úvodní konzultaci, nabídneme vhodné procedury a masáže,s ohledem na kontraindikace a přání klienta, respektujeme doporučení lékaře. Garantujeme profesionální a individuální přístup. Procedury většinou probíhají při relaxační hudbě, v tlumeném světle či v přítmí, při vhodné teplotě.

Zveme vás na naše procedury, které poskytuje kvalifikovaný profesionální tým, všichni z nás máme své povolání rádi a celoživotně doplňujeme své vzdělání a dovednosti.

     Po tisíciletí  lidé využívají masáže a lázeňské procedury ke zkvalitnění života. Masáže vedou ke zlepšení a udržení fyzické pohody, k nastolení vnitřního  klidu a k regeneraci, vyladění organismu, k uvolnění, ke zvýšení svalového tonusu, k odstranění ztuhlosti, ke zlepšení hybnosti kloubů a pružnosti vazů, k odstranění bolestí,  po namožení, při zkrácení či ochablosti svalů. Prokázány jsou blahodárné účinky na kvalitu kůže, účinek správné masáže se přenáší na další místa v těle a příznivě působí na psychiku. Masáže mají  blahodárný účinek na osoby se sníženou pohyblivostí a s fyzickým omezením. 

    Existují kontraindikace je nutné brát vážně, většinou lze nabídnou vhodnou alternativní proceduru. Trápí-li vás bolest neznámého původu, nevolnost, otok, zduření, závratě, teploty, deprese aj., je třeba  potíže co nejdříve konzultovat s lékařem. Masáže u dětí jsou možné v doprovodu dospělé osoby, masáže dětí ve věku 5 - 16 let probíhají v přítomnosti rodiče či odpovědného zástupce. Mládež  16 - 17,9 let lze masírovat samostatně na základě vyplněného formuláře a písemného souhlasu odpovědného zástupce.

     Na přání  vystavíme fakturu/ daňový doklad pro zaměstnavatele/ FKSP aj. Na předplacené služby vystavujeme dárkové poukazy,jsou skvělým dárkem, ale i  vhodnou formou odměn a benefitů pro firmy a zaměstnance. Naši hosté mají po masáži /proceduře čas a prostor k potřebné relaxaci a doplnění tekutin. Ručníky, povlečení i jednorázová prostěradla, fén zahrnuje cena služby, župany jsou k dispozici za poplatek. Studio vítá osoby v doprovodu asistentů, vodících i asistenčních psů nejlépe po předchozí dohodě. Nejsme bohužel zařízeni na hlídání malých dětí či jejich samostatný pobyt v čekárně během procedury rodičů, rovněž  není možné akceptovat doprovod více než jedné čekající osoby, 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
0

Košík