OTEVÍRACÍ DOBA WELLNESS & SPA  

                                                                                                                                                                                                           

                                                                                                                  

Prostory Studií O´WELL a  Stoika jsou vybaveny recepcí se zázemím s WC pro návštěvníky studia, masérnou určenou pro individuální i párovou masáž,  místností se zábalovou vanou HYDROSPA, polarizační SUNHOPE kabinou, biolampou. Další místnost se Suchou uhličitou koupelí, vibrační plošinou, Ceragem lehátkem, reaxačními stoly. K  romantickému pobytu ve dvou slouží privátní wellness s masážní vanou, infra saunou, vířivkou a odpočivnou zónou. Při první návštěvě provedeme úvodní konzultaci, nabídneme vhodné procedury a masáže, s ohledem na případné kontraindikace a přání klienta, respektujeme vždy plně doporučení lékaře. Garantujeme profesionální a individuální přístup. Procedury většinou probíhají při relaxační hudbě, v tlumeném světle či v přítmí, při vhodné teplotě. Doprovodu hendikepované osoby připravíme kávu nebo čaj. Zveme vás na  procedury ke kvalifikovaným profesionálům, kteří své povolání mají rádi a celoživotně si doplňují vzdělání a profesní  dovednosti.

     Po tisíciletí  lidé využívají masáže a lázeňské procedury ke zkvalitnění života. Masáže vedou ke zlepšení a udržení fyzické pohody, k nastolení vnitřního  klidu a k regeneraci, vyladění organismu, k uvolnění, k vyladěníí svalového tonusu, k odstranění ztuhlosti, ke zlepšení hybnosti kloubů a pružnosti vazů, k odstranění bolestí,  po námaze, při zkrácení či ochablosti svalů. Prokázány jsou blahodárné účinky na kvalitu kůže. Účinek správně provedené masáže se může projevit zlepšením stavu dalších míst  na těle a příznivým vlivem  na psychiku a tělesné funkce. Masáže mají  blahodárný účinek na osoby se sníženou pohyblivostí a dalším zdravotním omezením. 

    Své kontraindikace berte vážně, většinou najdeme vhodnou alternativní proceduru. Trápí-li vás bolest neznámého původu, nevolnost, otok, zduření, závratě, teploty, deprese aj. je vhodné se nejprve poradit s lékařem. 

Masáže a procedury u dětí jsou možné v doprovodu dospělé osoby, masáže dětí ve věku 5 - 16 let probíhají v přítomnosti rodiče či odpovědného zástupce. Mládež  16 - 17,9 let lze masírovat samostatně na základě vyplněného formuláře a písemného souhlasu odpovědného zástupce.

     Na přání  vystavíme fakturu/ daňový doklad pro zaměstnavatele/ FKSP aj. Na předplacené služby vystavujeme dárkové či abonentní poukazy s platností 12 měsíců, není-li doluveno jinak. Dárkové poukazy jsou skvělým dárkem, ale i  vhodnou formou odměn a benefitů pro firmy a zaměstnance. Naši hosté mají po masáži /proceduře čas a prostor k potřebné relaxaci a doplnění tekutin. Ručníky, povlečení i jednorázová prostěradla, fén zahrnuje cena služby, župany jsou k dispozici za poplatek. Přezutí je třeba si přinést vlastní. Vítáme osoby v doprovodu asistentů, vodících i asistenčních psů, nejlépe po předchozí dohodě. Nejsme zařízeni na hlídání malých dětí či jejich samostatný pobyt v čekárně během procedury rodiče,  akceptovat lze vždy doprovod jedné osoby a pejska ke každé hendikepované osobě.